a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

Dážďovky

10,00 

Predpredaj novinky v zľave. Bežná cena bude 11 eur.

Nové autorské leporelo určené pre viacero vekových kategórií, primárne však pre škôlkárov na cvičenie jemnej motoriky.

Katalógové číslo: 593 Kategórie: , , , , , Značky: , ,

Na sklade (môže byť spätne objednané)

Popis

Príbeh o tom, ako žijú dážďovky a prečo sa vlastne nazývajú dážďovkami. Je vhodný na predčítanie pre najmenších a na rozvíjanie jemnej motoriky. Zároveň je knižka vhodná pre začínajúcich čitateľov. 

Vek: 0 – 1, 3 – 6, 6 – 8 

Doplňujúce informácie 

Prvky, ktoré knižka obsahuje sú inšpirované Montessori pomôckami a motorickými tabuľkami na rozvíjanie jemnej motoriky, správny ťah rukou a jej uvoľnenie potrebné pre ľahké písanie. Najmenšie deti sa zoznámia s prvými písmenami a ich tvarmi. Stačí prstom či dvoma jemne ťahať po dážďovkách. Ich povrch vytvára pri nadmernom tlaku určitý odpor. Začať treba vždy od vyznačenej bielej bodky. Knižka je určená pre viaceré vekové kategórie. Bábätká, ktoré vnímajú len čiernu a bielu farbu a obľubujú geometrické tvary či vzory. Deti od približne tretieho roku života, ktoré sa spontánne zaujímajú o písanie a čítanie. Väčšie deti predškolského až školského veku, ktoré už písanie cielene trénujú. 

Okrem toho je samotný príbeh vhodný pre začínajúcich čitateľov. Textu nie je veľa, a keď deti dokážu prečítať celú knižku, dodá im to odvahu i motiváciu do ďalšieho čítania.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 190 g
Rozmery 210 × 160 × 20 mm
Autor

ISBN

Jazyk

Rok

Strany

Vydavateľ

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dážďovky”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *