a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
knihy-pre-deti

Doprava a platba

Nakupovanie v našom e-shope je veľmi pohodlné. Našim zákazníkom ponúkame viaceré
možnosti platby za náš tovar. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

O bezpečné doručenie Vašej zásielky sa postará Slovenská pošta. Doba doručenia sa pohybuje od 2 do 7 dní v závislosti od dostupnosti tovaru.

Cenník poštovného v rámci Slovenskej republiky

Výška poštovného je účtovaná podľa hodnoty vašej objednávky. Nákup do 70 EUR je spoplatnený sumou 2,80 – 3,90 €. Pri nákupe nad 70 € je preprava zadarmo.
Knihy do 500 g: 2,80 €
Knihy nad 500g: 3,90 €

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie.
K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu Vašej objednávky či počet objednaných titulov.

Platba na dobierku

Vaša objednávka je zaslaná na vami zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku..

V tomto prípade je úhradu možné vykonať v hotovosti/platobnou kartou (v závislosti od prepravcu) Ak si objednáte viacero položiek, tak každá položka môže byť realizovaná samostatne. Pri dobierke máte nárok odstúpiť od zmluvy. Toto je však možné vykonať maximálne do 14 dní od prevzatia tovaru a iba za podmienky, že tovar nebol používaný.